Alkali Su Arıtma Sistemleri
Alkali Su Arıtma Sistemleri
Alkali Su Arıtma Sistemleri
Alkali Su Arıtma Sistemleri
Alkali Su Arıtma Sistemleri

Alkali Su Arıtma Sistemleri

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺2.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.800,00(KDV Dahil)

ALKALİ SU ARITMA VE NEGATİF İONİZER KOLYE KAMPANYASI

:

TÜRKİYENİN HER YERİNE 1 HAFTA İÇİNDE RANDEVULU ÜCRETSİZ KURULUM


Kısa Süreliğine 

Ürünümüz  garantili olup kuruluma hazır bir şekilde tüm aparatları ile birlikte göndermekteyiz. Siz dışardan extra herhangi bir malzeme vss almıyorsunuz biz paket içerisinde hepsini gönderiyoruz. Tüm ürünlerimiz adınıza faturalı olarak gönderilmektedir.

 

 

Ürünümüz NSF, Water Quality, CE, ISO-9001 ve TSE belgelerine sahip USA kalitesinde üretilmiştir.

 

 

Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar.

 

 

Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez.

 

 

Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

 

 

6 AŞAMALI ARITMALI SU SEBİLİ12"

 

 

İNLİNE SEDİMENT FİLTRE12"

 

 

İNLİNE GAC KARBON FİLTRE12"

 

 

İNLİNE CTO FİLTRELENA

 

 

COCONUT POST KARBON FİLTRELENA

 

 

SÜPER ALKALİ  PH FİLTRE 8,5 PH

 

 

80 GPD VONTRON MEMBRAN

 

 

8 LİTRE ANTİBAKTERİYEL METAL DEPO

 

 

 

 

Alkali Su Nedir?

Alkali su bir diğer adıyla bazik sular mineral açısından zengindir. Kalsiyum, silika, potasyum, magnezyum ve bikarbonat gibi mineralleri içerirler. Vücut hücreleri tarafından daha iyi emilmeleri sebebi ile daha besleyici bir yapı taşırlar. Herhangi bir maddenin kimyasal olarak pH (Hidrojen kuvveti) değeri 7’den büyükse o madde bazik (alkali), küçükse asidik özellik taşır. Çözeltilerin asidik ya da bazik olup olmadığı pH değeri ölçülerek yapılır. pH cetvelinin orta değeri olan 7 ise çözelti nötr anlamına gelir. Günümüzde geçerli olan “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” kapsamında içilebilen sular için pH değeri 6,5-9,2 arasındadır. Alkali su pH değeri ise; 7,5 – 8,5 aralığındadır.

 

 Alkali Su Faydaları

Vücudu toksinlerden arındırır.

Güçlü bir antioksidan olarak bilinir.

Vücudun pH dengesini sağlar.

Vücudu ödem oluşmasına karşı korur.

Böbreklerin çalışma kapasitesini artırır.

Böbrek taşlarının oluşumunu engeller.

Vücudu nemlendirir.

Cildi besler ve güzelleştirir.

Yüksek enerji verir.

Kemik hastalıklarından korur.

Diyabeti önler.

Kanserle mücadelede destek verir.

Yaşlanmayı geciktirir.

Alerjenlere karşı dayanıklılığı artırır.

Kalbi korur.

Sindirim sistemini düzenler.

Bağırsak sağlığını korur.

Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

Bağışıklık sistemini ve vücut direncini güçlendirir.

Diyet ve sporla birlikte zayıflamayı destekler.

Asidik beslenmenin tetikleyebildiği rahatsızlıklara karşı koruma sağlar.

 

1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi:    5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır.    Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur    gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi    korur ve optimum filtre ömrü sağlar.  Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır.     (6 Ayda Bir Değişir )

 

2. Aşama Filtresi: Granül Aktif karbon filtresi: Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır.          (8 Ayda Bir Değişir )

 

  3. Aşama Filtresi: Blok karbon filtresi: Karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır.         (8 Ayda Bir Değişir )

4. Aşama Filtresi: Ters Ozmos membran filtresi Membran filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır. Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden arıtılmasını sağlar. İdeal nitelikte içme suyu üretir. Kullanım ömrü 2 Yıldır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir.     (24 Ayda Bir Değişir)

 

5. Aşama Filtresi İnline Post Karbon Filtre:      Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 24 ay dır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.    (24 Ayda Bir Değişir )

 

6. Aşama Mineral Filtre: Mineralli Su Teknolojisi ? Zengin Mineral Seviyesi !Mineral filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya mineral ilave ederek yüksek oranda mineral içermesini sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri engelleyerek Antioksidan etki yaratır. Metabolizmayı hızlandırarak enerji sağlar ve dinçleştirir. Vücuttan mineral çalınmasını engelleyerek hücre ve organların korunmasına yardımcı olur. Kullanım ömrü 24 ay dır. 5 ton su geçirildiğinde süresi dolar.         (24 Ayda Bir Değişir )  

 

7. Aşama Alkalin Filtre : Alkalin Su Teknolojisi ? 8.5 pH Seviyesi !Alkalin filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur. Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır. Kullanım ömrü 24 ay dır. 5 ton su geçirildiğinde süresi dolar.   (24 Ayda Bir Değişir ) ALKALİ SU Suyun içerisindeki hidrojen ve hidrosit iyonlarının miktarı asidite ve alkaliniteyi belirler.Ph'ı 7'nin altındaki sular asitik, 7 olanlar nötr, 7'nin üzerindeki sular alkalidir. Bilimsel araştırmalar vücudumuzun Ph seviyesinin 7.4 olduğunu ve bu seviyenin üzerindeki suları tüketmenin sağlık açısından son derece yararlı olduğunu ortaya koymuştur. Alkali su başlıca; Magnezyum, Kalsiyum, Sodyum, Potasyum ve Demir açısından zengindir.